Wyślij wiadomość
Shenzhen Zento Traffic Equipment Co., Ltd.
produkty
produkty
Dom > produkty > Bramka obrotowa Speed ​​Lane > Wysokiej klasy halę Speed Lane Wrota skręty pełnoautomatyczne RFID

Wysokiej klasy halę Speed Lane Wrota skręty pełnoautomatyczne RFID

Szczegóły Produktu

Miejsce pochodzenia: SHENZHEN

Nazwa handlowa: Zento

Orzecznictwo: CE, ISO9001, ROHS

Numer modelu: ZT-947C

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 2

Cena: Negotiable

Szczegóły pakowania: Drewniana skrzynka

Czas dostawy: 15 dni roboczych

Zasady płatności: T/T, Western Union

Możliwość Supply: 100 zestawów tygodniowo

Uzyskaj najlepszą cenę
Atrakcja:

korytarze prędkości pasów bramkowych

,

Rfid szybki pas bramki turniket

,

Rfid skrzyżownik pasów prędkości

Napięcie robocze:
24 V prądu stałego
Pobór energii:
160 W
Prąd zużycia:
6,5 A
Szybkość przepustowości (w trybie pojedynczego przejścia):
60-75 osób/min
Szerokość przejścia:
650-900 mm
Zakres temperatury pracy:
od -30°C do +70°C
Napięcie robocze:
24 V prądu stałego
Pobór energii:
160 W
Prąd zużycia:
6,5 A
Szybkość przepustowości (w trybie pojedynczego przejścia):
60-75 osób/min
Szerokość przejścia:
650-900 mm
Zakres temperatury pracy:
od -30°C do +70°C
Wysokiej klasy halę Speed Lane Wrota skręty pełnoautomatyczne RFID

Wysokiej prędkości skręty skrętu skrętu skrętu skrętu skrętu skrętu skrętu

 

Konstrukcja ze stali nierdzewnej ułatwia montaż dodatkowego sprzętu i zwiększa trwałość górnych osłon.Konstrukcja skrzyżowania łączy w sobie styl i łatwą integrację dodatkowego wyposażenia.

 

Tryby pracy

System śledzenia jest wyposażony w dwa poziomy czujników podczerwieni: 14 par znajduje się na poziomie górnym, a 28 na niższym poziomie,który gwarantuje bezpieczeństwo przejazdu przy dużej przepustowości i zapewnia unikanie jednoczesnego przejazdu dwóch lub więcej osóbZestaw dostarczający zawiera panel RC; orientacja przycisków paneli RC w stosunku do kierunków przejścia jest ustawiona podczas podłączenia do turniketu.Prędkość obrotowa w trybie normalnie zamkniętymMożliwe jest przełączenie obrotowego na dodatkowy tryb "Automatyczne otwieranie w wybranym kierunku", a także regulacja pozycji głównej paneli huśtawkowych w trybie "trening".Produkt zapewnia niezależne sterowanie przejściem w dwóch kierunkach.

Komendy sterowania:

• odmowa przejazdu

• dozwolony pojedynczy przejście w wyznaczonym kierunku

• wolny przejazd w wyznaczonym kierunku

• dopuszczalny przejście w obu kierunkach Gdy zasilanie jest wyłączone, panele z obrotowym przewodu są odblokowane i mogą być ręcznie przesuwane w dowolnym kierunku.

 

Główne cechy

• funkcjonowanie bramy prędkości z panelu RC, WRC, ACS

• wbudowane tablice elektroniczne

• bezpieczne napięcie 24 V

• zużycie energii ¥ maksymalnie 160 W na przejście

• dwa poziomy czujników podczerwieni kontrolują strefę przejścia, 14 par znajduje się na górnym poziomie, a 28 na dolnym

• możliwość wykonania przez kilku użytkowników dozwolonych pojedynczych przejść w rzędzie w tym samym kierunku bez zamknięcia paneli

• 4 wersje paneli, zarówno dla różnych szerokości korytarza (600, 900 i 1000 mm), jak i zwiększoną wysokością (1300 mm dla szerokości korytarza 600 mm)

• kilka różnych wersji przednich paneli z turniketami, które umożliwiają zintegrowanie opcjonalnego wyposażenia: czytnika kart, skanera kodów kreskowych, terminala rozpoznawania twarzy itp.

• w razie potrzeby można zwiększyć liczbę pasów przejściowych przez turniket poprzez zainstalowanie obustronnych sekcji STD-01

• możliwość zainstalowania czytników kart zbliżeniowych wewnątrz sekcji pod szklanym pokryciem górnym (ogólne wymiary czytnika ¥ maks.155x68x28 mm, zakres odczytu ¥ min. 40 mm)

• w centralnych sekcjach znajdują się bloki wskazujące na udzielenie / odmowę przejazdu

• górne pokrywy sekcji - oznakowanie przejścia

• strefy przesłuchania czytelników są oznaczone piktogramami podświetlonymi

• podświetlone boczne wskazanie kierunku przejścia

• możliwość regulacji pozycji paneli w pozycji zamkniętej (tryb szkoleniowy)

• Wprowadzenie alarmu pożarowego do podłączenia urządzenia otwierającego awaryjne korytarze; gdy z niego wysyłane jest polecenie,Panele są automatycznie otwierane w jednym kierunku i możliwe jest przejście przez skrzydło w obu kierunkach

• wyjścia do łączenia zdalnych bloków wskazujących dopuszczenie/odmowę przejścia, a także dźwięk (sireny)

• dwa tryby sterowania: impuls i potencjał; może działać zarówno jako samodzielna jednostka sterowana przez operatora za pomocą panelu RC, jak i jako część układu ACS

 

Wysokiej klasy halę Speed Lane Wrota skręty pełnoautomatyczne RFID 0

 

Model
ZT-947
Wielkość
1200 × 200 × 980 mm
Materiał
Pełna 1.5mm SUS304 śnieżna linia + 12mm czarny marmurowy top
Szerokość przejścia
600-800 mm
Kierunek przejścia
Jednokierunkowe/dwuokierunkowe
Wskaźnik przejścia
35-40 osób/minuta
Czas pracy
0.2 sekundy
Wprowadzenie mocy
AC100-240V,50/60HZ
Napięcie robocze
24V 105W
Materiał do ramienia
10 mm Akrylowe
Zastosowanie
Budynki handlowe, lotniska, hotele, rządy, sale itp.
Środowisko pracy
W pomieszczeniach
Interfejs komunikacji
RS485, suchy kontakt
Mechanizm
Serwo silnik bez szczotek + koder + sprzęgło
MCBF
5,000,000 Cyklów
Światło
Kwadrat + 3-kolorowe paski

 

 

Główna funkcja:

 

1. Funkcja anty-zjeżdżalnia:W kanale znajduje się wspólny obszar wykrywania pasma światła podczerwonego, a stan przełącznika można regulować za pomocą oprogramowania zgodnie z wymaganiami precyzyjnymi klienta,dostosowanie do zastosowania różnych zakresów światła, unikając niedostatków czujników podczerwieni typu punktowego, które są łatwe do zanieczyszczenia i wpływają na niezawodność osądu.To może skutecznie określić osobę, która nie przeczytała kartyPo wysłaniu sygnału otwierania drzwi system reaguje zgodnie z położeniem posiadacza karty, zwrócone przez detektor podczerwieni.Nadal istnieje kilka nieprawidłowych zastosowań, które wywołują alarm..


2Nieprawidłowe użycie:


1) Gdy drzwi są zamknięte, pieszy wtargający wstecz wchodzi do nadwozia drzwi po wysłaniu sygnału otwierania dozwolonego drzwi,i przed przejściem przez pierwszy pas detekcji fotoelektrycznej, jeśli pas wykrywa, że ktoś wchodzi, dopóki osoba nie wychodzi, dzwonek będzie Alarm jest dźwięk cały czas, drzwi pozostają zamknięte,i funkcja "Starzenie się" nie liczy interwał czasu w tym czasie.


2) Wtargnięcie z powrotem po otwarciu drzwi Po otwarciu skrzydła drzwi, jeśli nieuprawniony pieszy wchodzi w obszar wykrywania nadwozia drzwi w kierunku odwrotnym,Drzwi zostaną natychmiast zamknięte.Czas w tym momencie nie jest liczony, a drzwi wznowiają normalną pracę, gdy osoba opuszcza drugi obszar wykrywania.


3) Piesi wtargają w przeciwnym kierunku podczas opuszczania i przechodzą przez drugi obszar wykrywania bezpieczeństwa.drugi obszar wykrywania bezpieczeństwa wykrywa, że ktoś wchodzi bez legalnego sygnału otwierania drzwiAle dopóki ludzie są nadal wykrywane w strefie wykrywania ochrony, drzwi nie zamknie.


4) Zbliżanie się od pierwszego detektora wykrywającego pieszego do ostatniego detektora opuszczającego pierwszą strefę wykrywania bezpieczeństwa, w czasie około 0,25 sekundy.Po opuszczeniu przez pieszego pierwszej strefy wykrywania bezpieczeństwaGdy drzwi są otwarte, pierwszy obszar wykrywania wykrywa pieszych (podążających), a alarm brzmi przez długi czas, ale drzwi są nadal otwarte.


5) Po opuszczeniu obszaru wykrywania bezpieczeństwa przez zwykle zachodzących pieszych, pierwszy obszar wykrywania bezpieczeństwa wykryje wtargnięcie osoby nieupoważnionej, drzwi są natychmiast zamykane,i alarm dzwoni przez długi czas.


3/ Prowadzenie:System serwo napędu prądu stałego i system napędu bez szczotek prądu stałego


4. Odpowiedź nadwozia drzwi w stanie awaryjnym:gdy drzwi nagle tracą zasilanie podczas pracy, skrzydło drzwi zatrzyma się w oryginalnej pozycji i może być swobodnie popychane lub można podłączyć zewnętrzną baterię 12V (gdy zasilanie jest odcięte,Bateria zostanie włączona na krótko, aby otworzyć drzwi swingowe) Każde urządzenie może być wyposażone w przycisk awaryjny na żądanie, a wybrany tryb reakcji awaryjnej może być aktywowany przez naciśnięcie przycisku. Normalnie otwierać kanał w czasie niebezpieczeństwa lub paniki. W sytuacjach awaryjnych, takich jak kradzież i inne sytuacje,kanał można zamknąć ręcznie za pomocą przycisku zdalnego sterowania.skrzydło drzwi automatycznie zresetować po samodzielnej kontroli i bez przeszkód.

 

Wysokiej klasy halę Speed Lane Wrota skręty pełnoautomatyczne RFID 1