Wyślij wiadomość
Shenzhen Zento Traffic Equipment Co., Ltd.
produkty
produkty
Dom > produkty > Bramka obrotowa Speed ​​Lane > Automatyczny system sterowania dostępem do wejścia do mieszkania

Automatyczny system sterowania dostępem do wejścia do mieszkania

Szczegóły Produktu

Miejsce pochodzenia: SHENZHEN

Nazwa handlowa: Zento

Orzecznictwo: CE, ISO9001, ROHS

Numer modelu: ZT-987

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 2

Cena: Negotiable

Szczegóły pakowania: Drzewna obudowa

Czas dostawy: 15 dni roboczych

Zasady płatności: T/T, Western Union

Możliwość Supply: 100 zestawów tygodniowo

Uzyskaj najlepszą cenę
Atrakcja:

automatyczny skrzyżownik pasów prędkości

,

Apartament z przewodnikiem drogowym

Napięcie robocze:
24 V prądu stałego
Pobór energii:
160 W
Prąd zużycia:
6,5 A
Szybkość przepustowości (w trybie pojedynczego przejścia):
60-75 osób/min
Szerokość przejścia:
650-900 mm
Zakres temperatury pracy:
od -30°C do +70°C
Napięcie robocze:
24 V prądu stałego
Pobór energii:
160 W
Prąd zużycia:
6,5 A
Szybkość przepustowości (w trybie pojedynczego przejścia):
60-75 osób/min
Szerokość przejścia:
650-900 mm
Zakres temperatury pracy:
od -30°C do +70°C
Automatyczny system sterowania dostępem do wejścia do mieszkania

Automatyczny system kontroli dostępu do wejścia do mieszkania

 

Konstrukcja ze stali nierdzewnej ułatwia montaż dodatkowego sprzętu i zwiększa trwałość górnych osłon.Konstrukcja skrzyżowania łączy w sobie styl i łatwą integrację dodatkowego wyposażenia.

 

Tryby pracy

 

System śledzenia jest wyposażony w dwa poziomy czujników podczerwieni: 14 par znajduje się na poziomie górnym, a 28 na niższym poziomie,który gwarantuje bezpieczeństwo przejazdu przy dużej przepustowości i zapewnia unikanie jednoczesnego przejazdu dwóch lub więcej osóbZestaw dostarczający zawiera panel RC; orientacja przycisków paneli RC w stosunku do kierunków przejścia jest ustawiona podczas podłączenia do turniketu.Prędkość obrotowa w trybie normalnie zamkniętymMożliwe jest przełączenie obrotowego na dodatkowy tryb "Automatyczne otwieranie w wybranym kierunku", a także regulacja pozycji głównej paneli huśtawkowych w trybie "trening".Produkt zapewnia niezależne sterowanie przejściem w dwóch kierunkach.

 

Komendy sterowania:

• odmowa przejazdu

• dozwolony pojedynczy przejście w wyznaczonym kierunku

• wolny przejazd w wyznaczonym kierunku

• dopuszczalny przejście w obu kierunkach Gdy zasilanie jest wyłączone, panele z obrotowym przewodu są odblokowane i mogą być ręcznie przesuwane w dowolnym kierunku.

 

Charakterystyka skrętu biegówki

 

1. Funkcja anty-trailing: w kanale znajduje się obszar wykrywania pasma światła podczerwonego. Stan przełącznika można regulować za pomocą oprogramowania zgodnie z wymaganiami dokładności klienta.Stosowanie pasm świetlnych w celu dostosowania się do różnych potrzeb pozwala uniknąć niedoskonałości detektorów podczerwieni typu punktowego, które są łatwo skażone i wpływają na niezawodność osądu/Może skutecznie zidentyfikować obserwatorów, /którzy nie przeczytali karty.system odpowie na podstawie lokalizacji ważnego posiadacza karty zwróconej przez detektor podczerwieniPo wysłaniu sygnału otwierania drzwi, nadal występują nienormalne użycia, które wywołują alarm.

 

2Nieprawidłowe warunki stosowania:

 

(1) Kiedy drzwi są zamknięte, wtargający się włamywacz wchodzi do drzwi po wysłaniu sygnału otwierania dozwolonego drzwi.jeśli pas odkrywania odwrotnego wykryje kogoś wchodzącegoFunkcja "starzenie się" nie oblicza interwalu czasu w tym czasie.

 

Po otwarciu skrzydeł drzwi, jeśli nieuprawniony pieszy wchodzi do obszaru wykrywania drzwi w przeciwnym kierunku,Drzwi zostaną natychmiast zamknięte.Dopóki pierwszy pas wykrywa obecność kogoś, funkcja "ograniczenia czasu" nie oblicza czasu w tym momencie.a drzwi wznowią normalne działanie, gdy osoba opuści drugą strefę wykrywania.

 

(3) Kiedy pieszy odszedł, wdarł się do pieszego i przeszedł drugą strefę wykrywania bezpieczeństwa.Druga strefa wykrywania bezpieczeństwa wykryła, że ktoś ponownie wchodzi bez legalnego sygnału otwierania drzwi.Ale dopóki ktoś jest nadal wykrywany w strefie wykrywania ochrony, drzwi nie będą się zamykać.

 

(4) Śledzenie z bliska: od pierwszego czujnika wykrywającego pieszego do ostatniego czujnika, gdy opuszcza on pierwszą strefę wykrywania bezpieczeństwa, odstęp czasu wynosi około 0,25 sekundy.Po opuszczeniu przez pieszego pierwszej strefy wykrywania bezpieczeństwa, sygnał odczytu karty Gdy nie ma sygnału do otwierania drzwi, w pierwszej strefie wykrycia wykrywa się pieszego (podążającego), sygnał alarmowy sygnalizuje, a drzwi są nadal otwarte.

 

(5) Po opuszczeniu przez zwykle następującego pieszego obszaru wykrywania ochrony, pierwszy obszar wykrywania bezpieczeństwa wykrywa wtargnięcie osoby nieupoważnionej,i drzwi są natychmiast zamknięte i dzwoni alarm.

 

3Napęd: serwo napęd stały i napęd bez szczotek stały

 

4. Odpowiedź nadwozia drzwi w warunkach awaryjnych: w przypadku nagłej przerwy zasilania podczas pracy drzwi skrzydła drzwi zatrzymają się w pierwotnej pozycji i mogą być swobodnie popychane,lub można podłączyć zewnętrzną baterię 12V (jeśli wystąpi awaria zasilaniaW zależności od wymogów, każde urządzenie może być wyposażone w przycisk awaryjny.Naciśnięcie przycisku może uruchomić wybrany tryb reagowania awaryjnego. Kanały są zazwyczaj otwierane w sytuacjach niebezpiecznych lub paniki. W nagłych wypadkach, takich jak policja, kanał może być zamknięty ręcznie za pomocą przycisku zdalnego sterowania.skrzydło drzwi automatycznie odresetuje się po samodzielnej kontroli i oczyszczeniu drzwi.

 

Automatyczny system sterowania dostępem do wejścia do mieszkania 0

 

Model
ZT-947
Wielkość
1200 × 200 × 980 mm
Materiał
Pełna 1.5mm SUS304 śnieżna linia + 12mm czarny marmurowy top
Szerokość przejścia
600-800 mm
Kierunek przejścia
Jednokierunkowe/dwuokierunkowe
Wskaźnik przejścia
35-40 osób/minuta
Czas pracy
0.2 sekundy
Wprowadzenie mocy
AC100-240V,50/60HZ
Napięcie robocze
24V 105W
Materiał do ramienia
10 mm Akrylowe
Zastosowanie
Budynki handlowe, lotniska, hotele, rządy, sale itp.
Środowisko pracy
W pomieszczeniach
Interfejs komunikacji
RS485, suchy kontakt
Mechanizm
Serwo silnik bez szczotek + koder + sprzęgło
MCBF
5,000,000 Cyklów
Światło
Kwadrat + 3-kolorowe paski

 

 

Różnica między bramą skrętową i bramą skrętową w szybkim pasie ruchu wynosi:

 

1. Tryb jazdy: brama z obrotowym skrzynią obrotową ma jądro organiczne, napęd na cztery koła i 4-slotowe hamowanie, które należy do tarcia przesuwnego.a zawor magnetyczny hamulców sprzęgła bez żadnego tarcia.

 

2. Metoda ograniczania: bramy turniketowe swing zazwyczaj używają przełączników bliskości lub sygnałów optoprzęgła, które mają duże powierzchnie kontaktowe i niedokładne granice.który może być dokładny do 1°, więc bramy swingowe i bramy szybkiej prędkości nie mogą być klasy A.Wiele firm na rynku twierdzi, że obecny ruch swing bramy jest zbudowany na małej płytce i działa jak brama prędkości, ale jakość i wydajność całkowicie nie spełniają standardów bramy prędkości.ale w użyciu jest to typowa wersja naśladowcy.

 

Swing Turntile Gate: jest szeroko stosowanym urządzeniem kanałowym. Swinguje w lewo i w prawo.Po otrzymaniu sygnału zezwoleniaJeśli osoba nie przejdzie przez elektroniczne wykrywanie wiązki promieniowania, wówczas wchodzący w środek przechodzi.maszyna uruchamia funkcję przeciwprzęsienia i brama maszyny nie zamyka sięW tym samym czasie, swingowa brama z turniketem ma również mechaniczne anty-przycisk.Pierwszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa pieszychKiedy ktoś przebije się przez bramę i nagle zderza się z nią siła zewnętrzna,zwykła brama turniketowa z wahadłem uszkodzi ramię lub ruch wahadła (zależy to od wielkości siły zewnętrznej). W przypadku swingowej bramy z obrotowym obrotowym z ramieniem swingowym przeciwkolizji, ramię swingowe będzie odchylać się na bok i będzie ręcznie przywracać się w celu ochrony ruchu. funkcja, nielegalne wtargnięcie, brama będzie alarmować.

 

Granicę bramki obrotowej osiąga przełącznik bliskości. Pozycja przełącznika bliskości nie jest bardzo dokładna za każdym razem, gdy się zatrzymuje.który jest gwarantowany przez czterostronny układ ruchuJednak największym problemem tego typu ruchu jest to, że jest on bardzo zużyty. , za każdym razem, gdy się waha, opiera się na przesuwanym tarciu czterokształtowego koła.Musisz rozważyć inne bramy, takie jak szybkie pasy bramki turniketowe, drzwi z klapkami i klapki ze statywem.

 

Automatyczny system sterowania dostępem do wejścia do mieszkania 1